Ubisoft Beklenen Haberi Verdi: Assassin's Creed Oyunları Baştan Yapılacak!

Assassin's Creed Remake Olucak Mı
 Yeni çıkan Assassin's Creed oyunları daha çok rol yapma mekanikleri ve aksiyon sistemleri ile dikkat çekse de eski Assassin's Creed oyunları daha fazla gizlilik ve taktik odaklı oyunlardı. Ubisoft CEO'su Yves Guillemot ise eski Assassin's Creed oyunları ile ilgili oyuncuları sevindirecek bir haber verdi.

Eski Assassin's Creed Oyunları Yeniden Yapılacak

Yves Guillemot, Ubisoft resmi internet sitesinde yayınladığı bir röportajda oyuncuların eski Ubisoft oyunlarına hala hayran kaldığını ve bazı Assassin's Creed oyunlarında da çok zengin içerik olduğunu söyledi. Bu açıklamayla birlikte oyuncuların gözü de eski Assassin's Creed oyunları remake mi yapılıyor sorusuna çevrildi. Elbette bu açıklama kesin bir duyuru niteliğinde olmasa da yakın zamanda birden fazla remake Assassin's Creed oyunu duyurusu alabileceğimiz anlamına geliyor.
Assassin's Creed Black Flag Remake

Kotaku'nun İddiaları Doğru Mu?

Kotaku isimli web sitesi geçtiğimiz yıllarda Assassin's Creed Black Flag oyununun bir remake sürümünün yapıldığını iddia etmişti. Şimdi ise Ubisoft CEO'su Yves Guillemot'un açıklamalarına bakacak olursak Kotaku haklı çıkmış olabilir.

Kotaku'nun iddialarına göre ayrıca Assassin's Creed Black Flag remake oyununu Ubisoft Singapur geliştiriyor. Ubisoft Singapur aynı zamanda Assassin's Creed 2, Assassin's Creed Revelation ve orijinal Black Flag oyununu da geliştiren Ubisoft stüdyosudur. Yani Assassin's Creed Black Flag oyununun remake veya remastered sürümü geliştiriliyorsa ve gerçekten de Ubisoft Singapur stüdyosu geliştiriyorsa aslına sadık ve kaliteli bir remake oynamamız kaçınılmaz görünüyor.

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Yorum Gönder (0)

Daha yeni Daha eski