Forza Horizon 4 Artık Satın Alınamayacak! Oyun Satıştan Kaldırılıyor

Forza Horizon 4 Kaldırılıyor Mu
 Microsoft, yarış oyunu tutkunlarının severek oynadığı Forza Horizon 4 oyununun Steam ve diğer platforlardan kaldırılacağını duyurdu. Bu duyuruyla birlikte oyunun fiyatında da ciddi bir indirim yapıldı.

Forza Horizon 4 Dijital Platformlardan Kaldırılıyor

Muhteşem grafikleri ve lisanslı araçları ile oyuncuların kalbini kazanan Forza Horizon 4 için yolun sonuna gelinmiş görünüyor.

Oyun için yapılan açıklamada lisans anlaşmalarının süresinin bittiğine ve bu nedenle Forza Horizon 4 oyununun yayından kaldırılacağına vurgu yapıldı.

Şirket oyunun son sezonunun ise 25 Temmuz ile 22 Ağustos arasında yapılacağını açıkladı. Oyun ise dijital platformlardan 15 Aralık 2024 tarihi itibariyle kaldırılacak.

Oyunun Sunucuları Açık Kalmaya Devam Edecek

Birçok oyuncu Forza Horizon 4'ün kaldırılmasına üzülmüş olsa da oyunun geliştiricisi Playground Games oyunun sunucularının açık kalmaya devam edeceğini ve hem çevrim içi, hem de çevrim dışı bir şekilde oynanabilecek.

Bu oyuncuları mutlu edecek bir haber olsa da oyunun artık dijital platformlarda olmaması artık güncelleme almayacağı anlamına da geliyor. Yani Forza Horizon 4 oyununu oynayabilecek olsanız da artık oyunun güncelleme almayacağını bilmeniz gerekiyor.

Forza Horizon 4 Devasa İndirime Girdi

Forza Horizon 4'ün Türkiye'deki indirimsiz satış fiyatı 19,99 dolarken şu anda %80 indirim ile oyunu 3,99 dolar gibi çok düşük bir fiyata alabiliyorsunuz. Aynı zamanda eğer Game Pass üyeliğiniz varsa Microsoft size oyuna sınırsız sahip olmanız için bir aktivasyon kodu da gönderecek.

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Yorum Gönder (0)

Daha yeni Daha eski